Světlo k lupovým brýlím Orchid Set F

Kód: AD12
Výrobce: Admetec Solution Ltd.
Prodejní cena:

Popis produktu:

Power Light Orchid Set F

Tento nový typ světla k lupovým brýlím nabízí integrovaný žlutý polymerační filtr přímo v těle světla. Výhodou oproti staršímu typu světla Orchide je úspora hmotnosti a zvýšení spolehlivosti.

Žlutý filtr aktivujete tím, že podržíte po dobu tří sekund tlačítko pro kontrolu nabití baterie na zdroji. Filtr vypnete opětovným zmáčknutím tlačítka pro kontrolu nabití baterie po dobu jedné sekundy.

LED světla, která vyrábí Admetec spojují ergonomii s pokročilými optickými technologiemi. PowerLight Orchid je náš zbrusu nový model určený pro zubní lékaře a chirurgy. 

PowerLight Orchid je lehká lampa pro osobní použití. Generuje dobře zaměřitelný stínů prostý kruhový paprsek ,  který nabízí světlé bílé osvětlení. 

Power Light Orchid  lze snadno namontovat na lupy  nejpopulárnějších značek jako je například Orascoptic Surgitel a Zeiss, jakož i na lupy vyrobené naší firmou Admetec. 

PowerLight Set obsahuje i dva originální zdroje , je vybaven digitálním tlumičem světla a indikátorem nabití baterie. Vysoce spolehlivé baterie Li-Ion Polymer umožňují dlouhou a nerušenou pracovní dobu. 

PowerLight Orchide je k dispozici v černé a stříbrné barvě , zdroj  je k dispozici v černo-bílé a nebo černém provedení .

Technická specifikace :

Intenzita světla >60 000 lx  
Hmotnost světelného zdroje 9,5 g  
Barevná teplota LED 5 750 K  
Průměr bodové velikosti při 35 mm 60 mm  
Provozní životnost LED 50 000 hodin  
Hmotnost 143g  

Výdrž baterie

(při nejvyšší intenzitě)

>6 hodin  
Životnost baterie 500 dobíjecích cyklů  
Doba nabíjení 2,5 hodin  
Stmívač 16 kroků

Jsme výhradní dovozce těchto jedinečných LED světel a poskytujeme plnou záruku na nové zboží

Výrobce :

Admetec Solutions Ltd. , Izrael