Kontakt

Internetový obchod www.dentalnimaterial.cz Vám nabízí dentální materiál pro zubní ordinace a laboratoře za příznivých podmínek.

V roce 2012 jsme se stali výhradním dovozcem produktů firmy Cerkamed. Jde především o produkty k endodoncii. Tyto výrobky se vyznačují vysokou kvalitou a příjemnou cenou. Zkuste je a uvidíte, že budete příjemně překvapeni. Při opakovaném odběru od nás získáte vybrané zboží ZDARMA.

V našem obchodě najdete zboží od předních světových výrobců stomatologických materiálů jako jsou 3M Espe, GC, Ivoclar - Vivadent, Coltene, Dentaurum, Kavo, Dentsply, Heraeus-Kulzer, Cerkamed apod. Veškeré zboží je doručováno sběrnou službou PPL v originálním balení a s plnou zárukou.

V tomto internetovém obchodě můžete najít nejčastěji používané dentální materiály a přístroje. Naši nabídku se snažíme stále rozšiřovat na základě požadavků našich zákazníků. Proto i Vy, pokud zde nenajdete požadovaný sortiment, prosím, pošlete nám Vaši poptávku a my se Vám pokusíme požadované zboží zajistit.

 

Ing. Milan Kříž - Falcon

Havlíčkova 37
602 00 Brno
Czech republic

Tel.: +420 601 122 789

E-mail : info@dentalnimaterial.cz

Web: www.dentalnimaterial.cz

IČ: 65289404
DIČ: CZ5402042008